Силовики Слов’янська звільнили заручників під час відпрацювання спецоперацій

Поліціянти та нацгвардійці в Слов’янську Донецької області  відпрацьовували тактику дій при проведенні операції «Сирена» та «Заручник».

Силовики на практиці вчилися поєднувати теоретичні знання з практичними діями: оцінювати обставини та швидко реагувати на зміни, повідомляє кореспондент ІА «Вчасно». 

Місцем відпрацювання бойових навичок став відрізок траси міжнародного значення Київ-Харків-Довжанський. Правоохоронці застосували автоматичну зброю, проте стріляли холостими патронами.

За «легендою» вони визволяли заручника від викрадачів.  «Завданням нашого підрозділу було блокування місця проведення операції,- прокоментував перебіг навчань заступник командира батальйону військової частини 3035 майор Микола Васильєв. - Поки підрозділи спеціального призначення поліції виконували штурм. Особовий склад із завданням впорався».

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev