Цинізм не має меж: працівниці «мнс днр» хизуються фотографіями із захопленого курортного Урзуфа

Працівниці окупаційного органу влади «днр» з гордістю діляться світлинами із захопленого українського курортного села Урзуф — місця літнього відпочинку багатьох жителів Сходу. 

Цинізм не має меж: працівниці «мнс днр» хизуються фотографіями із захопленого курортного Урзуфа

Віднайти фотографії не так складно — варто лише в Instagram обрати український «Урзуф» як геолокацію. І окрім світлин від жителів села та спогадів людей, для яких до приходу загарбників цей курорт був улюбленим місцем відпочинку, можна натрапити на фото непроханих гостей, передає «Вчасно». 

У травні в курортному селі засвітилися дві працівниці «мнс днр» Ангеліна Гричун та Наталія Клеймьонова. Служать в так званій «Академії громадянського захисту». Обидві — великі прихильниці російської федерації.

«Я русская», — гордо написала на сторінці в Instagram Гричун, поруч — три російські прапори.

Обидві дівчини неодноразово бували в росії у відрядженнях. Тепер окупаційна влада спорядила молодих «спеціалісток» у відрядження на захоплені українські землі. Зокрема, «Академія громадянського захисту» «днр» брала участь у «відновленні» Волновахи — міста, яке російські окупанти та бойовики незаконних збройних формувань стерли з лиця землі. А тепер цинічно заявляють про відбудову. 

Світлину з тимчасового окупованого рашистами Урзуфа Клеймьонова підписала «Ставлю паруса и ловлю потоки ветра перемен».

Напевно, мова йде про «ветер перемен» руського миру — пропитаного вбивствами, руйнацією та насиллям. 

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev