У полоні чи перейшов на сторону рашистів? Міноборони рф виклало відео з мером Святогірська Бандурою

У відео Міноборони рашистів міський голова Святогірська Володимир Бандура звинувачує Збройні сили України в підпалах й мародерстві, а Президента Володимира Зеленського — в затягуванні війни. При цьому відео записане в якомусь напівпідвальному приміщенні, а очільник міста виглядає пом’ятим.

У полоні чи перейшов на сторону рашистів? Міноборони рф виклало відео з мером Святогірська Бандурою

Міністерство оборони рф через телеканал пропагандистів «Звезда» опублікувало звернення міського голови Святогірська Володимира Бандури.

Скит вигорів унаслідок потрапляння російського снаряду Скит вигорів унаслідок потрапляння російського снаряду У ньому чоловік звинувачує Збройні сили України в підпалі скиту Святогірської Лаври, який вщент вигорів внаслідок обстрілів росіян 4 червня.

«Нещодавно ЗСУ підло підпалили скит на горі у селі Тетянівка. Які виставляли пости, як і президент Зеленський, про те, що це нібито російська армія, у нього були влучання. Це брехня. Місцеві жителі підтвердили, що це був підпал», — каже Бандура на відео.

Також він заявив, що українські націоналісти й захисники «вбивають священнослужителів та ченців, займаються мародерством, грабежами».

Він звинуватив Президента України Володимира Зеленського та його оточення у тому, що вони не бережуть людей: «Стали підстилкою Заходу. Отримують гроші, затягують війну», — сказав він.

На відео Бандура знаходиться в якомусь дивному приміщенні, схожому на підвальне. Одягнутий у брудну футболку, виглядає пом’ятим. Чи добровільно Бандура повторив основні меседжі російської пропаганди – невідомо. Можливо, потрапив у полон ворога. Журналісти продовжать слідкувати за перебігом подій.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі https://t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev