«У районі Сватового вимальовується ситуація, схожа на оперативне оточення російських військ»: думка військово-політичного оглядача

Спостерігається накопичення сил російських окупантів в районі Старобільська, що може свідчити про підготовку до відходу зі Сватового.

Карта: DeepState

Командування російських окупаційних військ (РОВ) усвідомлює, що так само як на правобережці Херсонщини, в районі Сватового їм найближчим часом доведеться ухвалювати «непросте» рішення. Адже та ситуація, яка там вимальовується, поки що не має чітких контурів, але дуже відчутна як оперативне оточення. Про це у своєму Телеграм-каналі написав військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

«Саме у зв'язку з цим зараз можна спостерігати насичення Сватівського напрямку підрозділами російських окупаційних військ, які мають зміцнити локацію для її утримання. Утримання того, що вже й так зрозуміло – утримати не вдасться», — пише він.

Наприклад, окупанти в районі Старобільська розгорнули свіжу і боєздатну БТГр зі складу 1-ої танкової армії: свіжий ресурс ще й комплектований технікою

«Тобто, командування РОВ, усвідомлюючи своє програшне становище, все ж таки насичує локацію, щоб потім все одно все вивести і бігти, або... Або вони готують шляхи для безпечнішого та комфортнішого відходу сил та засобів до Старобільська.

На мій погляд, якщо ЗСУ прорвуть їхню оборону в районі Сватового, то утримання контрнаступу для РОВ не буде можливим аж до околиць Старобільська. Це буде черговий, стрімкий каскадний обвал їхньої оборони.

У зв'язку з цим, не явне, прямо в локації Сватове, а саме в районі Старобільська розгортання дуже свіжих і досить боєздатних ресурсів, говорить про те, що командування РОВ приступило до формування умов для ухвалення рішення», — вважає оглядач.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev