У ЗСУ непогані позиції поблизу Сватового та Кремінної, втім погода поки що не сприяє швидкому проходженню техніки, - Гайдай

Російські окупанти обороняються на напрямку Сватового та Кремінної.

У ЗСУ непогані позиції поблизу Сватового та Кремінної, втім погода поки що не сприяє швидкому проходженню техніки, - Гайдай /фото з відкритих джерел

Поблизу Сватового та Кремінної росіяни перебувають в обороні. У ЗСУ там дуже непогані позиції. Втім погода поки що не сприяє швидкому проходженню важкої техніки. Про це повідомив голова ОВА Сергій Гайдай.

Також він зазначив, що найважча ситуація у Білогорівці. Орки продовжують атакувати, наші захисники цілодобово їх відбивають і міцно тримаються.

Деокуповані села Луганщини теж  під постійним вогнем рашистів. У Невському залишається 146 цивільних людей. Вчора пенсіонери там вперше отримали свої пенсії. Мешканці мають все необхідне для проживання. Але це проживання там є вкрай небезпечним, бо бої точаться навколо села.

"Вцілілих будівель у звільнених населених пунктах – як адміністративних та і приватних будинків – залишилося дуже мало. Росіяни майже безперервно обстрілюють їх", - додав Гайдай.

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev