Військовослужбовець Денис родом із Кам’янського, до вторгнення працював на заводі підручним сталевара. Каже, що думок про зміну професії не було з моменту, щойно почав навчатися — просто хотів працювати. Однак побратими відкрили в «Студентові» талант, про який він і не здогадувався раніше.
Фото Володимира Хомича, 109 ОБрТрО
Журналістам «Вчасно» Денис, воїн 109 ОБрТрО, розповідає, що у сім'ї він не перший військовий. Його брат також служить. Коли прийшла повістка — відразу вирішив йти. І з усмішкою каже, що нічого в житті не змінилося — як був графік, так він і лишився, як були дрібні травми на роботі - так само в перші тижні об автомат розбив руки.
«Що на заводі, що на війні - кому, як не нам, це робить? Нас у сім'ї троє братів, двоє на війні зараз. Третій за кордоном уже років з 10 живе. Як батьки поставилися?.. А що вони можуть зробить? Спершу панікували, а потім змирилися, нічого іншого їм не лишалося. Це ж було наше рішення, ми самі це обрали. Відмовити не вийде», — каже військовий.
Денис з посмішкою каже, що про свій талант до кулінарії навіть не думав — готував вдома, в армії кілька перших місяців були інші хлопці, які готували.
«У мене не питали, чи я буду готувати — я й не казав. Там були інші. А потім сталось так, що один захворів, інший кудись поїхав — і нікому стало готувати. Я й сказав, що можу це зробити. Це перший раз так. А потім мене вже не питали», — сміється «Студент».
Інколи, жартують побратими, «Студента» доводиться підміняти іншими хлопцями — бо вони «швидко набирають вагу — занадто смачно готує».
«Ми як прийшли воювати — ще з самого початку вторгнення — то готували тричі на день. Бо люди були трішки голодні. А зараз вже й наїлися, інколи й вечерю не просять. То на сніданок доїдають вечерю, а на вечерю, буває, лишається їжа з обіду. Він з усього може приготувати — й консерви, й гриби, й рибка — йому все згодиться», — сміється побратим «Студента» Юрій Іванович, ветеран, який пішов служити й у 2014.
Тепер Денис каже, що на завод не повернеться — з’явилася мрія, яку підтримали всі побратими. Тож у планах… відкрити власний бар.
«Хочу свій бар з авторськими коктейлями й стравами. Трохи тематичний, але ще ідею продумаю, поки буде перемога. Але кухня буде національною», — каже Денис.
«Студент» усміхається: скільки б не чекала його мрія — він її все одно втілить у реальність. Тому невдовзі у Дніпрі, сподівається, відкриється його заклад. Як жартують побратими по 109 ОБрТрО, називатимуть бар — «У Денчика» й ходитимуть туди ледь не щовечора, щоб не забувати смак кулінарних шедеврів «Студента».
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!