Волонтер Денис Христов приїхав до Очеретиного, щоб евакуювати місцеву жінку. Інші жителі селища на відріз не хочуть їхати, попри обстріли.
Російські окупанти щодня обстрілюють Очеретине/ Колаж "Вчасно"
— Зруйнована станція та будинки, де були люди. Я не знаю, вижили вони чи ні, все зруйновано. Просив їх виїхати, ніяк не хотіли, — говорить на відео волонтер Денис Христов, який приїхав на евакуацію в Очеретине.
Перед його приїздом російські окупанти черговий раз обстріляли селище. На відзнятих кадрах волонтер показав, наслідки обстрілів — зруйнованих будинків та вирв стає дедалі більше. Попри це, місцеве населення відмовляється виїжджати до безпечніших регіонів.
«Я з хворою людиною не виїду, кому ми там потрібні», — каже місцева.
На вмовляння Христова виїхати погодилася лише одна жінка. Волонтер доставив її до рідної сестри у Селидове й поїхав далі на евакуацію у прифронтові зони.
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!