До зими 2022 року Рубіжне не знало, що таке обстріли, вуличні бої, зачистки та повномасштабне вторгнення росії спотворило місто і випалило його вщент.

Михайло – рядовий Національної гвардії України, виконує бойові завдання на одному з напрямків східного фронту. Навесні чоловік втратив батька – також бійця Національної гвардії, який захищав легендарну «Азовсталь».

Ростислав понад вісім років не з екранів телевізора та не з розповіді знайомих знає, що таке війна. У свої 24 роки гвардієць родом з Новодружеська зустрів повномасштабне вторгнення окупантів у Рубіжному.

Українські військові допомагають маленькій переселенці Варі адаптуватись до мирного життя подалі від постійних вибухів снарядів.

Національна гвардія України готує документальний фільм про історію, втрати та перемоги НГУ.

Личный состав запорожской бригады НГУ вместо отжиманий сдал кровь для раненых бойцов.

На Донбассе выпустили первый номер полевой газеты для бойцов в зоне АТО, отпечатанный в мобильной типографии.

В рамках благотворительной акции «Украинцы вместе» при содействии международных организаций и Всеукраинского объединения участников АТО переселенцам-инвалидам в Святогорске передали порядка 4 тонн гумпомощи.

Национальная гвардия Украины закупила специально оборудованные прицепы, позволяющие бойцам принимать душ и стирать вещи в полевых условиях.