В Україні відбувся ще один обмін військовополоненими. Його провели у форматі 50 на 50.

Розслідувачам вдалося реконструювати події, які відбувалися в день трагедії в Оленівській колонії, встановити імена керівництва колонії, відшукати фото її начальника та свідчення тих, хто його знає.

Військовослужбовець ЗСУ полку “Азов” Владислав Солонський загинув в Оленівці після того, як росіяни влаштували теракт в одній із казарм. Напередодні, від самого 24 лютого, він зустрічав ворога зі зброєю в руках – тому що найбільше хотів подарувати своїй доньці вільне та безпечне майбутнє без росіян. 

Олександр Сиротюк – один із наймолодших захисників України, які потрапили у полон до рашистів з заводу “Азовсталь” у Маріуполі. Хлопцю кілька разів вдавалося дивом зберегти своє життя, проте що з сином на цей момент – не знає навіть рідна мама. 

Росіяни примусили українських військовополонених в Оленівці взяти участь у так званому референдумі та планують загнати їх у ряди казачого батальйону «днр». 

У Маріуполі окупанти кинули за ґрати людей, які їхали забрати своїх рідних у безпечне місце, і тих, хто віз допомогу місцевим.

Мар’яна Мамонова — на сьомому місяці вагітності, чотири з яких вона — в полоні росіян на окупованій Донеччині.

В Україні не підтверджують справжність списків загиблих українських військовополонених в Оленівській колонії 29 липня, які поширило міністерство оборони росії.

Вбивство українських захисників в Оленівці — свідомий акт тероризму. За повідомленням російських джерел, вбито щонайменше 40 українців. 

У п'ятницю бойовики відкриють підконтрольний їм КПВВ «Оленівка», що межує з українським КПВВ «Новотроїцьке» на Донеччині.