В Україні почали перевіряти внутрішньо переміщених осіб. Хто повернувся додому - вже не є переселенцем, тому їх будуть позбавляти виплат, передбачені для ВПО, як і ще через декілька факторів.

Аби швидше звикнути до життя на новому місці, внутрішньо переміщені особи мають змогу скористатися ресурсами з онлайн-інформацією чи допомогою.

Через російські обстріли сотні тисяч українців втратили житло. Проте рахунки за комунальні послуги можуть надходити й після руйнування оселі. 

Коли зазвичай має приходити грошова допомога для ВПО, та які можуть бути причини затримки виплати. 

У Міністерстві відповіли, чи мають право молоді батьки-переселенці отримувати допомогу по переміщенню на своїх новонароджених дітей.

Війна змусила сім’ю Васильєвих покинути рідний Сєвєродонецьк та відмовитися від усіх радощів минулого життя. Проте, попри війну та усі складнощі, їм вдалося спільними зусиллями з нуля запустити сімейний бізнес, який одразу отримав успіх серед покупців.

Нещодавно Уряд затвердив механізм переведення таких студентів з контракту на місця державного замовлення в закладах фахової передвищої та вищої освіти.

Уряд вдосконалив механізм забезпечення внутрішніх переселенців безоплатними продовольчими товарами.

Правозахисні організації, що опікуються переселенцями, виступили проти повернення перевірок місця фактичного проживання ВПО.

Якщо ВПО змінює місце фактичного проживання, перш за все, необхідно стати на облік за новим місцем.