Уряд вдосконалив механізм забезпечення внутрішніх переселенців безоплатними продовольчими товарами.

Старі гугл-форми для отримання гуманітарної допомоги закриті. Для тих жителів Луганщини, які не заповнювали жодної, відтепер діятиме єдина гугл-форма для всіх штабів області.

У Маріуполі епопеї не закінчуються з приходом окупаційних військ у місто. Відтак проблеми “квадратних метрів”, які рашисти обіцяли чи не в кілька тижнів вирішити, тривають з першого дня захоплення території. І якщо на початку російська влада ще обіцяла людям усі блага, то тепер залишила непридатними до життя навіть ті квартири, які встояли під час обстрілів. 

Продукти харчування, засоби гiгiєни, одяг, ліки надають у гуманітарних штабах місцевої влади: контакти по областях України. 

Відтепер за гуманітарною допомогою переселенці Луганщини можуть звернутися до найближчого гуманітарного штабу – додані нові форми для отримання та контакти.

Сергій Лисенко з 2011 року працював вчителем з вокалу у селищі Билбасівка, яке входить до Слов’янської громади. З часом він зрозумів, що творчості йому замало та вирішив розвивати себе і селище. Від початку війни він не поїхав з Билбасівки, став волонтером та вирішив допомагати місцевим мешканцям.

Гуманітарна місія «Проліска» здійснює діяльність по всебічній допомозі населенню та внутрішньо переміщеним особам у ряді регіонів України. 

У межах гуманітарних ініціатив командувача Сил оборони генерал-лейтенанта Сергія Наєва, військовому мобільному госпіталю, який надає допомогу військовослужбовцям на східному напрямку оборони держави, передано гуманітарний вантаж.

У межах міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід» із Франції до України прибуло чотири автопотяги з гуманітарним вантажем, загальна вага якого становить 50 тонн.

Найбільшої допомоги зараз потребують жителі Авдіївки, Маріуполя та Волновахи.