Боксери Донеччини здобули нагороди на міжнародному турнірі

Два «золота» та «бронзу» здобули боксери Донеччини на XXIII міжнародному турнірі пам’яті Семена Трестіна.

Цьогорічний турнір з боксу класу «А» в Одесі зібрав 140 учасників із 13 країн: Азербайджану, Бахрейну, Білорусі, Вірменії, Ізраїлю, Ірландії, Йорданії, Казахстану, Куби, Молдови, Сенегалу, Угорщини та України, повідомляє Управління фізичної культури та спорту ДонОДА.

Від Донецької області на турнірі успішно виступили три боксера школи вищої спортивної майстерності, бронзові призери чемпіонатів Європи серед чоловіків до 22 років: представники Маріуполя Ростислав Білостоцький та Дмитро Рибалко, а також Максим Пилипець (Білицьке — Бахмут). У активі наших спортсменів — 2 золоті та 1 бронзова медалі.

На третю сходинку п’єдесталу у ваговій категорії 52 кг піднявся Ростислав Білостоцький, який у чвертьфіналі виявився сильнішим за українця Марка Єфтені, але у півфіналі поступився майбутньому переможцю Даміру Абдикадиру з Казахстану.

Максим Пилипець у ваговій категорії 69 кг по черзі впевнено переміг українця Юрія Авраменка, ізраїльтянина Мірослава Капулера, українця Нікіту Баранова, а у фіналі — ще одного співвітчизника Ярослава Самофалова.

Дмитро Рибалко, який є спортсменом-інструктором Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2019 рік, у ваговій категорії 75 кг спочатку виграв у представника Молдови Влада Гаврилюка, а після цього довів свою майстерність у протистояннях з українцями Яковом Левчиком, Віктором Литваком та Іваном Папакіним.

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.