Історична перемога: збірна України з футболу обіграла Португалію та вийшла на Євро-2020

Збірна України достроково виграла путівку у фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2020 року.

«Історична перемога»: збірна України з футболу обіграла Португалію і достроково вийшла на Євро-2020 /фото: desporto.sapo.pt

Збірна України з футболу достроково вийшла на чемпіонат Європи 2020 року з першого місця у своїй відбірковій групі завдяки перемозі над чинними чемпіонами — збірною Португалії.

Вчора підопічні Андрія Шевченка обіграли в Києві на НСК «Олімпійський» Португалію з рахунком 2:1.

На шостій хвилині рахунок у матчі відкрив нападник Роман Яремчук, вдало зігравши на добиванні після подачі кутового і удару головою захисника Сергія Кривцова. На 27-й хвилині після прострілу лівого захисника Віталія Миколенка Андрій Ярмоленко подвоїв рахунок.

У другому таймі на 72-й хвилині португальці заробили пенальті, який реалізував Кріштіану Роналду, а з поля був видалений Тарас Степаненко.

Але українці зуміли втримати переможний рахунок і достроково оформили вихід на чемпіонат Європи.

Після 7 матчів з 8 Україна набрала 19 очок у своїй групі і стала недосяжною для переслідувачів. У Португалії після 6 матчів 11 очок, у Сербії після 6 матчів — 10 очок.

Українська збірна вперше у своїй історії напряму вийшла на чемпіонат Європи.