Скріншот трансляції телеканалу "Рада"
«За» це рішення проголосували 327 народних обранців, повідомляє «Вчасно».
ЧИТАЙТЕ: Ху із Требушкін, або Навіщо нардепу Покровська ОТГ
Нагадаємо, Руслан Требушкін склав свій депутатський мандат через те, що на місцевих виборах 25 жовтня був обраний головою Покровської ОТГ.
Під час свого депутатства Требушкін встиг декілька разів «зашкваритися».
«Політичні вподобання Требушкін змінює частіше, ніж шкарпетки: спочатку був регіоналом і підтримував Януковича, потім зблизився з командою Порошенка, потім критикував його, далі намагався подружитись зі „слугами“ Зеленського, а останнім часом зблизився з людьми Коломойського», — помітили у Центрі протидії корупції.
Так, журналісти «Схеми: корупція в деталях» виявили, що, будучи нардепом, Требушкін зареєстрував свою приймальню за адресою головного офісу Ігоря Коломойського. Голосував у Раді Требушкін так, як було вигідно олігарху. Наприклад, не підтримав важливий для країни «антиколомойський» закон.
ЧИТАЙТЕ: Підтримка корупції, провалені обіцянки та інші зашквари нардепів від Донеччини
Згідно з даними Апарату ВРУ, Руслан Требушкін з початку року отримав із держбюджету понад 178 тисяч гривень компенсації за винайм житла, на яку мають право нардепи. Як виявили журналісти «Слідство. Інфо», політик не задекларував номеру в готелі, а лише вказав, що його дружина безкоштовно користується квартирою в Києві площею 110 квадратів на основі договору позички.
Надав цю квартиру на безкоштовній основі, судячи з декларації Требушкіна, Василь Сапко.
«Вочевидь, це син генерал-майора Костянтина Сапка — донеччанина, кількаразового очільника Головного управління МВС у Київській області, у тому числі часів президентства Віктора Януковича», — йшлося у статті.
Ще Требушкін був серед тих нардепів, які поставили підпис під скандальним поданням до Конституційного Суду України. З цього подання почалося знищення реального покарання за брехню в деклараціях.
Також нагадаємо, що під час своєї минулої каденції на посту очільника Покровська Руслан Требушкін відзначився, зокрема, тим, що під його керівництвом підрозділи міськради, а також ті комунальні підприємства, що «кормляться» з міського бюджету, регулярно укладали сумнівні угоди з ознаками корупції. Крім того, в місті з'явилися довгобуди, якими займалися близькі до мера фірми, а самого його звинувачували в корупції.