12 студенток з Донеччини, Луганщини та Полтавщини розроблятимуть стартапи з відновлення інфраструктури України

Ідеї молоді згодом можуть бути корисними для відновлення України.

12 студенток з Донеччини, Луганщини та Полтавщини розроблятимуть стартапи з відновлення інфраструктури України

14 липня Проєкт «Економічна підтримка Східної України» розпочав програму «Safe Haven» («Безпечне небо») для 12 студенток з університетів-партнерів — Донецького національного технічного університету (ДонНТУ), Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (CНУ імені В. Даля), Приазовського державного технічного університету (ПДТУ), Маріупольського державного  університету (МДУ) та Національного університету «Львівська політехніка» (ЛПНУ).

Для участі у цій програмі відібрали студенток з Донецької, Луганської та Полтавської областей, які зараз у Тбілісі (Грузія) проходять інтенсивний курс англійської мови. Також вони відвідають 5-тижневу стартап-школу в Тбілісі та тижневий навчальний табір Європейської інноваційної академії в Батумі.

«У нас відбувся тур кампусом Кавказського університету в Тбілісі. Перше, що ми побачили, — це великий, затишний двір з великою кількістю зелені. Я дуже полюбляю дерева, можливо, тому що я сама еколог і природа у мене в душі. Вважаю, що питні фонтанчики — дуже крута ідея, сама скористалася під час екскурсії ними. Вони нагадали мені про українські дитячі табори і на хвилинку повернули в дитинство, бо у нас таких з артезіанською водою було багато.

Аудиторії просторі, затишні. Сподобалося, що є ліфти, адже в наших університетах, якщо мова йде про великі, цього не вистачає, особливо якщо в тебе багато пар і в різних корпусах. Надзвичайним було і те, що кожна спеціальність має окрему аудиторію для практики», — ділиться враженнями студентка з Донеччини.

Ініціатива спрямована на допомогу українським студентам у створенні нових стартапів та бізнесів, які згодом можуть бути корисними для відновлення України. Програма також передбачає навчання студентів в університетах Грузії протягом 2022-2023 навчального року.

Під час виконання програми Проєкт «Економічна підтримка Східної України» співпрацює з Програмою економічної безпеки (ESP) USAID у Грузії, яка допомогла залучити різних партнерів і спонсорів, таких як: Adjara Group — велика корпорація в Грузії, хостел Fabrika, Start-up Grind Tbilisi — глобальна спільнота для підприємців, TBC Bank — один із провідних банків Грузії, Кавказький університет, Грузинсько-американський університет та інші.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev