32 роки назавжди: солдат Іван Іпатій поліг за Україну в боях на Донеччині

32-річний солдат Іван Іпатій загинув 21 вересня 2022 року у боях з окупантами в районі села Шахтарське Донеччині.

32 роки назавжди: солдат Іван Іпатій поліг за Україну у боях на Донеччині

Іван родом з Чернівецької області. Закінчив Лукавецький заклад загальної середньої освіти. У 2014 році його мобілізовали в групу резервістів. Після навчання у складі одного з бойових підрозділів ЗСУ вирушив на Донбас, розповідає Меморіал.ua.

Брав участь в АТО біля міста Щастя та поблизу Донецького аеропорту. Мав статус учасника бойових дій. У мирному житті проживав на Київщині у селі Карапиші.

З перших днів повномасштабного російського вторгнення Іван долучився до лав добровольчого формування Миронівської територіальної громади. Навесні приєднався до лав 23-го окремого стрілецького батальйону ЗСУ та знову вирушив на фронт.

«Назавжди 32... Назавжди вірний друг... Назавжди дорогий син... Назавжди найкращий батько для двох дітей... Але дожити до Перемоги, на жаль, не зміг», – написали на сторінці Миронівської громади.

Поховали захисника у селі Лукавці Чернівецької області. У Івана залишилися батьки, дружина і двоє дітей.

Вічна пам’ять Герою!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev