36 років назавжди: воїн Костянтин Кузьменко загинув у боях поблизу Бахмута

Старший солдат Костянтин Кузьменко загинув 25 березня 2022 року поблизу Бахмута Донецької області. Захиснику було 36 років.

36 років назавжди: боєць Костянтин Кузменко загинув у боях поблизу Бахмута

Костянтин народився у Краматорську на Донеччині. Згодом переїхав до Слов’янська, де працював помічником машиніста електропоїзда на залізниці.

Чоловіка вразили наслідки та події, які відбувалися під час російсько-української війни 2014 року у його рідних містах. Він вирішив йти служити, щоб більше такого не допустити, розповідає Меморіал.ua. 

Костянтин приєднався до 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. Спочатку був кулеметником, а згодом завдяки професійності та вимогливості до себе обійняв посаду старшого техніка роти.

Він міг полагодити озброєння та поставити на колеса будь-яку техніку, яка під час бойових дій виходила із ладу. Був першокласним фахівцем, технічним спеціалістом, консультував побратимів щодо ремонту та обслуговування техніки. До нього часто зверталися за професійною порадою.

«Працював за двох, був відданим справі якою займався, охоче обмінювався досвідом, навчався та навчав новачків, які завжди відчували певну дружню підтримку. Сам по собі був оптимістичним, доброзичливим та товариським, завжди готовим допомогти друзям. Це воїн, з яким було комфортно працювати над будь-якою початою справою. Було за честь з ним служити», — розповіли побратими.

Старший солдат Кузьменко посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Поховали захисника у рідному Краматорську. У Костянтина залишилися батьки, сестра, дружина та дві доньки.

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev