48 років назавжди: сержант Андрій Соколовський загинув у бою з окупантами під Авдіївкою

48-річний сержант Андрій Соколовський загинув 1 квітня 2022 року у бою з окупантами під Авдіївкою на Донеччині.

48-річний сержант Андрій Соколовський загинув під Авдіївкою

Захисник отримав наскрізне поранення легень та втратив багато крові. Ще шість днів тіло бійця лежало на полі бою, аж поки його змогли забрати у морг Дніпра, розповідає Меморіал.ua.

Андрій народився у місті Лубни Полтавської області. Закінчив Харківський інститут соціального прогресу за спеціальністю «Фінанси та кредит». Відслужив строкову службу в армії. Працював у сфері продажу автомобілів. Згодом переїхав до Києва, де останні роки був менеджером з продажу автомобілів у фірмі «Асканія-авто». Займався йогою, обожнював природу, філософські та психологічні книги. Був дуже добродушним, завжди годував безпритульних котів. Неймовірно цінував свого рудого котика, на честь нього назвав себе Андрій Соколовський «Рудий кіт».

У 2015-2016 роках чоловік брав участь в АТО. Тому з початком повномасштабного вторгнення Андрій знову вирушив на війну у складі 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади.

«Тато був справжньою душею, його мудрість і відвага змушувала захоплюватися ним. Усі друзі і рідні завжди знали, що можуть на нього покластися, а колеги із останнього місяця роботи не давали йому звільнитися, бо дуже цінували. Незрівнянне почуття гумору, як одна із найважливіших його якостей, а слухати татка можна було годинами. Справжній майстер слова і діла – усе, за що не брався, робив на відмінно. Багато ходив пішки, правильно харчувався і займався йогою, щоб підтримувати себе у здоровому тонусі», — розповіла донька Олександра.

Сержант Соколовський посмертно нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни». Поховали військовослужбовця у рідному місті на Полтавщині.

У Андрія залишилася донька. Мама захисника не витримала втрати і від серцевої недостатності померла через 7 місяців після сина.

Вічна пам'ять Герою!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev