Попри обстріли та ризик для життя, правоохоронці продовжують допомагати людям в Торецьку. Цього разу вмовили на евакуацію багатодітного батька та ще одну родину, яка більш ніж пів року жила у підвалі.
Фото: ГУНП Донецької області
Торецьк щодня страждає від авіаударів та артилерійських обстрілів. Наразі тут лишається близько 8 тисяч громадян, у громаді - 15 тисяч. Перебувати тут стає смертельно небезпечно, зокрема через постійні атаки деякі вулиці міста зараз значно знищені. У місті й досі залишаються правоохоронці, які продовжують свою роботу, а також помагають місцевим, борються з мародерами та організовують евакуацію, розповіли в ГУНП Донецької області.
«В населених пунктах Нью-Йорк, Північне та Залізне Торецької громади наразі триває примусова евакуація дітей. У цих населених пунктах залишається ще 182 дитини, й наше головне завдання — зберегти їм життя та вивезти разом з батьками до більш безпечних місць», — розповідає начальник поліції Торецька Андрій Дзицюк.
Зруйнований Торецьк/Фото: ГУНП Донецької області
Один із будинків міста/Фото: ГУНП Донецької області
Поліція час від часу навідується до людей з профілактичними рейдами. Так нещодавно під час одного з них виїхати погодилася жінка з 11-річною донькою, які з листопада 2022 року мешкають у підвалі.
Окрім того, евакуювати готуються Владу, Катерину, Леру та Владислава з батьком. Чоловік виховує дітей самотужки. Діти дуже зраділи гостям, поділилися мріями та розповіли поліцейським, що за життя ніколи не виїжджали за межі Донецької області.
Так, правоохоронці поговорили з татом, і той погодився на евакуацію. Ще трохи — і чоловік з чотирма дітьми будуть у безпеці.
Фото: ГУНП Донецької області
Фото: ГУНП Донецької області
Нагадаємо, якщо вам потрібна допомога в евакуації, ви можете звертатися до поліцейського екіпажу «Білий Янгол» за номером 066−56−15−102. Також у Торецьку щоденно працює евакуаційний автобус, на якому можуть виїхати всі, хто вирішив врятувати своє життя.
Фото: ГУНП Донецької області
Фото: ГУНП Донецької області
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!