Чи зможуть росіяни захопити Донеччину до нової дати, яку встановив путін: думка експерта

Нова дата - 15 вересня, до якої за наказом російського диктатора путіна окупанти мають вийти на адміністративний кордон Донецької області, буде провалена.

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Попри те, що керівництво росії кидає на схід нових військових, їхній наступ зазнає поразки. ЗСУ на Донецькому напрямку тримають оборону міцно. Всі атаки росіян не мають жодного продовження.

Так думку висловив експерт центру оборонних стратегій Андрій Риженко в ефірі телеканалу "Апостроф TV".

Він вважає, що путін обрав саме цю дату, оскільки він розуміє, що його армія не зможе вести бойові дії в осінньо-зимовий період, вони будуть обмежені.

«Зараз путін безпосередньо спілкується з командувачем "спецоперації", який на території України. Шойгу та Герасимов зараз трохи відійшли в сторону. Я думаю, що це була його ініціатива. Це пов'язано з, перш за все, що можливості російської армії вести бойові дії в осінньо-зимовий період також обмежені. Вони розуміють, як тільки погіршаться погодні умови, це зробити буде дуже важко. Потрібно вести проміжковий облік того, щоб доповісти громадянам рф, що досягнуто і які перемоги. Для цього я думаю встановлена ця дата (15 вересня — ред.), але вона вчергове буде провалена, бо перспективи наступу рф на сході фактично ніякі. Ми знаємо, що вони зараз там активізувалися, залучаються свіжі солдати, також там воюють "кадирівці", - сказав Риженко.

Нагадаємо, путін знову змінив терміни захоплення Донецької області. Відтепер, російські військові планують окупувати регіон до 15 вересня. Відповідно до попередніх планів, окупанти мали вийти на адміністративні кордони Донецької області до кінця серпня, але не змогли завдяки ЗСУ.

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev