Для відновлення газопостачання споживачам «Донецькоблгазу» треба подати заявку онлайн: усі деталі

До уваги жителів Донеччини: для здійснення робіт по відновленню газопостачання необхідно надати заявку через сайт. 

Для відновлення газопостачання споживачам «Донецькоблгазу» треба подати заявку онлайн: деталі

«Донецькоблгаз» повідомляє, що для здійснення робіт по відновленню газопостачання споживачам необхідно надати заявку про відновлення газопостачання через сайт Оператора ГРМ або власноруч заповнити заявку та надати до відповідного управління по газопостачанню та газифікації за місцем розташування об’єкту газоспоживання.

В умовах військового стану дана форма заявки потрібна для формування реєстрів побутових споживачів, яким необхідне відновлення газопостачання для подальшої роботи по фактичному відновленню.

«Водночас повідомляємо, що заявка повинна заповнюватися Споживачем (власником) об’єкту газоспоживання або уповноважено особою, яка повинна мати нотаріально завірену довіреність на здійснення дій від імені власника об’єкту по відновленню газопостачання або документ підтверджуючий право на займання об’єкту газоспоживання. При здійсненні фактичного відновлення заявка повинна бути письмово оформлена та підписана. Працівниками АТ «Донецькоблгаз» буде здійснюватися перевірка необхідних документів, які підтверджують право власності, місця реєстрації, довіреності, проектної документації, відповідності встановленого газоспоживаючого обладнання, лічильника тощо», — йдеться в повідомленні. 

«Донецькоблгаз» зауважує про те, що після довготривалої відсутності природного газу у газорозподільчих системах відновити газопостачання одразу для всіх побутових споживачів Донецької області дуже важко. Відновлення буде здійснюватися поступово з виконанням всіх чинних норм діючого законодавства та Правил безпеки систем газопостачання, затверджених Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015 № 285.

Для мешканців багатоквартирного сектору «Донецькоблгаз» повідомляє, що для проведення робіт по відновленню газопостачання фахівцям Оператора ГРМ необхідно здійснювати поквартирне обстеження, згідно з Правилами безпеки систем газопостачання, тому звертається з проханням мати змогу забезпечити доступ до приміщення.

Завантажити Заявку на відновлення газопостачання можна за посиланням: https://bit.ly/3yhZDrG

Подати Заявку на відновлення газопостачання онлайн можна за посиланням: https://bit.ly/3CzaIa5

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev