Донецькоблгаз почав поетапний пуск природного газу в регіоні

АТ «Донецькоблгаз» починаючі з 12 жовтня розпочало поетапний пуск природного газу в розподільчі мережі та всім споживачам в зоні своєї експлуатаційної відповідальності.

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Відновлення газопостачання буде здійснюватися поступово в населені пункти, які не знаходяться на тимчасово окупованій території та в зоні бойових дій, йдеться в повідомленні Донецькоблгазу.

Пуск газу буде виконано згідно з правилами безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Для безпечного виконання робіт з відновлення газопостачання вам необхідно:

1. Перекрити вимикаючі пристрої на газопроводах-вводах до Ваших будинків/садиб/осель;

2. Перекрити вимикаючі пристрої на газових підводах (опусках) до внутрішньобудинкового газового обладнання.

3. Надати доступ представникам АТ «Донецькоблгаз», до своїх будинків/садиб/осель, в місця де встановлено газоспоживаюче обладнання, димові та вентиляційні канали.

4. Для запобігання потрапляння до Ваших осель шахраїв та злодіїв, вимагайте від представників АТ «Донецькоблгаз» пред'являти свої службові посвідчення.

Нагадаємо, з кінця травня АТ «Донецькоблгаз» вимушено припинив розподіл природного газу своїм споживачам у Донецькій області.

Основний вузол, через який газ раніше йшов на Донеччину, розташований на Луганщині і окупований росіянами. Резервний вузол було пошкоджено у квітні внаслідок бойових дій.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev