Ексдиректор ЦРУ назвав умову, за якої Україна поверне окуповані рф території

Колишній директор Центрального розвідувального управління США Девід Петреус заявив, що Україна поверне окуповані росією території за умови продовження постачання західними партнерами зброї високими темпами.

Девід Петреус/ фото з відкритих джерел

Девід Петреус вважає за можливе повернення Україною територій, захоплених росією під час війни. Таку думку висловив американський генерал в інтерв'ю газеті Bild.

"Справді, здається дедалі ймовірнішим, що українські сили зможуть відбити більшу частину, якщо не всю, районів, які були окуповані російськими військами в останні місяці", - сказав американський генерал Девід Петреус.

"Якщо НАТО та інші західні держави продовжать виділяти ресурси в нинішньому темпі, (...) я вважаю, що українські збройні сили зможуть зупинити російський наступ та відвоювати завойовані з 24 лютого території", - зазначив він.

На запитання, чи достатньо сильні ядерні та військові позиції Європи, щоб ефективно стримувати путіна, Петреус зауважив: "Думаю, так".

"Однак очевидно, що лідери НАТО повинні робити постійні дії у прямому та непрямому спілкуванні з президентом путіним, щоб не було жодних сумнівів у можливостях країн НАТО та їхній готовності використовувати ці можливості у разі потреби", - вказав він.

Петреус також зазначив, що за війною в Україні уважно спостерігають і в Китаї.

"Усьому світу слід сподіватися, що керівництво в Пекіні усвідомлює, наскільки важливо зараз підтримувати вигідні відносини між Китаєм і західними сторонами, при цьому визнаючи величезні потенційні витрати реального конфлікту всіх учасників", - зазначив Петреус.

Як зазначає видання, колишній генерал та голова ЦРУ натякає на напружену військово-політичну обстановку у Тихому океані.

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev