ФОТО. Спортсмени з прифронтового Торецька стали призерами Кубку світу з кікбоксінгу

Кікбоксери Донеччини привезли нагороди з Кубку світу в Італії.

В італійському місті Ріміні відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO, де в розділах фул-контакт, кік-лайт, К-1, музичні вправи, звання кращих виборювали 2760 учасників із 42 країн, повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

У складі збірної України Донецьку область представили два спортсмени з прифронтового Торецька, вихованці тренера-викладача обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксінгу Віталія Лі.

Наталія Мартюхіна провела два бої в розділі К-1 у ваговій категорії 60 кг і, здобувши перемогу над дівчиною з Болгарії, але поступившись росіянці, стала бронзовою призеркою.

Станіслав Данічев у трьох боях в розділі фул-контакт у ваговій категорії 71 кг виявився сильнішим за кікбоксерів з Норвегії, Франції та Прибалтики, але в четвертому фінальному поєдинку поступився представнику Фінляндії та в підсумку здобув «срібло». Завдяки успішному виступу Станіслав виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Всього в активі українців на Кубку світу в Ріміні виявилось 34 медалі (10 золотих, 14 срібних і 10 бронзових), що дозволило їм посісти 7 місце в загальнокомандному заліку.

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.