ФОТО. Як підрозділи ППО підвищують свою готовність до дій

Для надання дієвої допомоги під час виконання бойових завдань у підлеглих військах триває робота групи генералів та офіцерів на чолі з командувачем Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим.

Підрозділи ППО підвищують свою готовність до дій

Зокрема, це стосується й підрозділів протиповітряної оборони, що захищають небо над об’єктами критичної інфраструктури Києва та області.

За словами командувача, безпосередня робота у військах дає можливість переконатися у тому, що все готово до дій, а при необхідності втрутитися у процес підготовки для забезпечення та надання допомоги командирам тактичного рівня.

«Система протиповітряної оборони північного напрямку організована у тісній взаємодії з Повітряними Силами ЗС України. Від підрозділів, які здійснюють прикриття важливих об’єктів, виділяються мобільні вогневі групи, які посилюються озброєнням, що передається нам унаслідок матеріально-технічної допомоги від країн-партнерів», — повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Сергій Наєв Сергій Наєв

Як зазначив командувач, ці підрозділи перебувають на постійному бойовому чергуванні і, в залежності зі зростанням загрози ударів з повітря, підвищують свою готовність до дій.

«Військовослужбовці щоденно вдосконалюють свою професійну майстерність, щоб у визначений час показати її у найкращому вигляді і з найвищим результатом, тобто якісно знищувати засоби повітряного нападу противника, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв. — Це дуже кропітка робота, яка має принести нам потрібний результат. У цілому, ступінь знищення цілей сягає більше 75 відсотків. Це значний показник, але нам хотілося б ще більшого результату, і ми над цим працюємо».

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev