ФОТО. Як працюють медики у Бахмуті на передовій: турецькі журналісти показали роботу фронтової лікарні

Журналісти державного інформаційного агентства Туреччини Анадолу відвідали Бахмут і розповіли та показали, як працюють українські медики в лікарні на передовій, що перебуває під постійними обстрілами російських військ.

“Саме в цю лікарню везуть поранених на фронті українських бійців, адже це дуже близько. Окрім надання першої допомоги пораненим бійцям, у госпіталі проводяться також екстрені хірургічні операції”, -  повідомляє  інформагенство Анадолу.

Опубліковані фото розповідають про роботу лікарів та медичного персоналу в надскладних та небезпечних для їхнього життя умовах.

“Бахмутська лікарня, яка знаходиться під контролем української армії, розташована на лінії фронту, навколо неї ведуться постійні жорстокі ракетно-артилерійські обстріли”, - розповіли турецькі журналісти.

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev