Дітям, які навчаються в окупації, ще змалечку нав’язують російську пропаганду. Тут вони мусять славити людей, які вбивали їхніх рідних та співати ворожий гімн.
У Маріуполі школярів змушують співати російський гімн
На окупованих територіях дітей змушують героїзувати вбивць. Таким чином, тут героїзують убивць, а школярі мають читати стенди з історіями окупантів з написом «Герої днр».
Окрім того, кожен тиждень у школах починається з промивки дитячих мізків — так званого «патріотичного виховання». Після того, як рашисти вбили у місті тисячі людей, школярів змушують вишукуватися у лінійку, слухати гімн держави-терориста та підіймати її прапор.
До слова, на окупованих з 2014 року територіях тотальна промивка мізків триває вже давно. Тут знати російських «героїв спецоперації» мусять змалечку.
«Виходячи з тенденції, скоро будуть славити „вагнерівців“ — звільнених в‘язнів, засуджених за насилля та вбивства. Ось такий приклад нав‘язують росіяни нашим дітям», — написав радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
Діти в школі окупованої Зуєвки
Нагадаємо, раніше на уроки приводили ветеранів, які розповідали дітям, як російські війська вміють «визволяти», а також кілька днів поспіль у всіх школах Маріуполя дітям розповідали про «інтернаціональний борг СРСР в Афганістані».
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!