Зноситимуть цілі квартали: у Маріуполі окупанти створили мапу руйнувань будинків

У Маріуполі «активісти»-колаборанти створили інтерактивну мапу домів, які влада окупантів збирається зносити.

Зноситимуть цілі квартали: у Маріуполі окупанти створили мапу руйнувань будинків

Карта діє на базі російського інтернет-сервісу «яндекс». Про це повідомляє власник «Маріупольського телебачення» Микола Осиченко в своєму Телеграмі. 

Переглянувши карту, можна зрозуміти, що будинки будуть зносити цілими кварталами. Наприклад, квартал біля заводу «Азовсталь» у Лівобережному районі міста.

Окрім того, цікаво, що навіть «яндекс» показує Маріуполь з українськими назвами вулиць, а не тими, які придумали рашисти. До прикладу, вулицю Куїнджі, яку окупанти перейменували на Артема, «яндекс» називає правильно.

«Уявіть, скільки людей жило в цих будинках, вони щоранку віталися один з одним, лаялися по-сусідськи тощо. А потім прийшли «визволителі» і просто одних убили, а тих, кому пощастило вижити, змусили тікати, кинувши все своє минуле життя у цих червоних прямокутничках на карті», — коментує Осиченко.

Таким чином, маріупольцям залишається лише спостерігати за тим, як їхні доми нещадно руйнує окупаційна влада, замітаючи сліди власних злочинів.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev