Кванторіум, квест та мозгошмиг: окупаційна влада розбитого Сєвєродонецька розважає «дітей віком до 103 років»

Так звані волонтери активно розважають дітей та підлітків розбитого росіянами міста. Щоправда, і самі свята, і їхня організація викликають подив у людей, які були вимушені покинути домівки, і тепер слідкують за життям окупованого Сєвєродонецька. 

Кванторіум, квест та мозгошмиг: окупаційна влада розбитого Сєвєродонецька розважає «дітей віком до 103 років»

Днями у Сєвєродонецьку відбулась «грандіозна» спортивна подія: місцеві «волонтери» зі своїми колегами з пермського краю організували велопробіг із головним призом переможцю — велосипедом. Призовий фонд викликав чимало запитань тих, хто виїхав з міста, а законність придбання ровера під питання: всі спортивні магазини міста розмародерили як місцеві маргінали, так і самі окупанти.

Аби заслужити ще більшу прихильність мешканців, що залишилися в громаді, рашисти влаштовують розваги родом з минулого століття як кінозал «Белый экран» у Борівському будинку культури. Там люди, які чотири місяці живуть без газа та світла, отримали можливість переглянути анімаційний фільм «Три богатыря и конь на троне». 

29 серпня до окупованого міста привезли кванторіум з анексованого Севастополя. Окупанти заявили, що навчатимуть дітей за допомогою сучасних методик із наочною демонстрацією аспектів різних наук. Встановили кванторіум просто неба навпроти місцевого палацу культури. 

У найближчій перспективі майорять дві інтелектуальні події, одна з яких із гучною назвою «Мозгошмиг». Пошмигати мозком можна в одній з дивом вцілілих шкіл. «Волонтери» запрошують на захід дітей до 103 років. Друга подія — родинний квест «Острів скарбів». 

Спільнота у соцмережах обґрунтовано підозрює «волонтерів» у низькому рівні знання російської мови, адже всі афіші майорять граматичними помилками.

 

Головним святом цього тижня став урочистий підпал вічного вогню на Меморіалі Слави. Його бойовики та колаборанти приурочили до пілотного запуску газопостачання у поодинокі вцілілі помешкання сєвєродончан напередодні.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev