Лікарня у шатрі та баланда у відерцях: окупанти «покращують» життя сєвєродончан

В середині літа «визволителі» Сєвєродонецька урочисто відкрили так звану помивочну — палатку без ширм та натяку на приватність для задоволення гігієнічних потреб містян. За аналогією створили і лікарню: черга та безпосередній прийом відбуваються в одному наметі. 

Лікарня у шатрі та баланда у відерцях: окупанти «покращують» життя сєвєродончан

В окупованому Сєвєродонецьку росіяни в кращих пафосних традиціях роспропаганди відкрили так звану лікарню: облаштували намети під побитою ними ж другою міською амбулаторією. Так званий військовий шпиталь розгорнули російські ВДВшники.

За інформацією від окупантів, комплексну медичну допомогу в шатрі надають терапевт, кардіолог, уролог, проктолог, невролог, отоларинголог, офтальмолог, стоматолог та лікар багатофункціональної діагностики. За день в наметі можуть прийняти потік з двохсот пацієнтів.

Щоправда про якість надання медичних послуг та допомоги населенню в таких умовах окупанти не кажуть. 

Користувачі соцмереж, коментуючи новину, відзначають повну відсутність приватності та недотримання санітарних норм прийому пацієнтів. Разом із медпунктом «визволителі» відкрили ще одну харчевню та під залізним навісом роздають голодним містянам розлиту по відерцям субстанцію, схожу на щі разом із хлібинками.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!  

Цей матеріал було створено ІА «Вчасно» в рамках Програми IWPR «Підтримка регіональних медіа України під час війни» за підтримки Європейського Союзу, МЗС Норвегії та МЗС Великої Британії. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ІА «Вчасно» i не відображає погляди Європейського Союзу, МЗС Королівства Норвегії, Уряду Великої Британії чи Інституту висвітлення війни та миру.

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev