Московський патріархат на службі окупантів: у Маріуполі посилюють пропаганду через «молитви»

У Маріуполі побувала делегація московського патріархату: місцевим попам наказали посилити пропаганду, якнайшвидше відновити церкви, а храм ПЦУ – знести або переробити під стандарти РПЦ.

Делегація з росії разом із гаутляйтером Маріуполя Іващенком/фото Петро Андрющенко

Про візит релігійників з росії повідомив радник міського голови Петро Андрющенко.

«Вчора в місто приїхала велика делегація московського патріархату з інспекцією. Великий кортеж з попів та військової охорони. Їх провезли по церквах (які майже не постраждали, зрозуміло чому). Видано вказівки колаборантам - храми відновити в першу чергу. Посилити кількість молебнів на захист війська російського. Місцевим попам - посилити пропаганду через молитви по невинно убієнним «українськими військовими», - йдеться у повідомленні.

Храм ПЦУ у Маріуполі Храм ПЦУ у МаріуполіОкреме рішення делегація прийняла по Храму ПЦУ Петра Могили, на будівництво якого збирали волонтери і небайдужі українці. Окупанти отримали вказівку знести або переробити храм, вкритий петриківським розписом, під канони РПЦ.

«Московській патріархат продовжує працювати як повноцінне ФСБ. Тому може вже час остаточно відправити його за ОПЗЖ та військовим кораблем офіційно?», — додав радник мера.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev