На Луганщині росіяни вимикають інтернет і готуються до масового закриття шахт

На тимчасово захопленій території Луганської області російські загарбники вимикають інтернет, аби завадити партизанам, і готуються до масового закриття шахт.

За даними Луганської ОВА, росіяни готуються до масового закриття шахт на тимчасово захопленій території Донбасу. Це пов'язано насамперед із мобілізацією понад половини працівників.

"Тим, хто залишився, пояснюють, що непрацюючі підприємства нерентабельно утримувати. Непрацюючі через примусову мобілізацію. Також неодноразово зазначалось, що на деяких шахтах Луганщини розпочато демонтаж та вивіз обладнання", - зауважили в обладміністрації.

Як підкреслили в ОВА, набагато вигідніше встановити тарифи на комунальні послуги заднім числом.

Про чергове свавілля окупантів повідомляють жителі Рубіжного.

Власники квартир та будинків, де є світло, повинні за нього сплачувати із 1 березня.

Хоча ще на початку травня з міста проводилася евакуація населення у безпечні регіони України. А електроенергію окупанти подали ще через декілька місяців".

У Кремінній "на світло чекають тільки разом із ЗСУ. В місті темно. Як і в навколишніх населених пунктах, до прикладу, в Красноріченську".

У розташованому в тилу Новоайдарі росіяни вирішили вимкнути інтернет, намагаючись завадити партизанам підказувати українським військовим розташування ворога. "Захід такий собі в епоху дронів та безпілотників", - додали в ОВА.

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev