Окупанти ґвалтують дітей та жінок на окупованій частині Донбасу: нові перехоплення розмов російських нелюдів

Російські окупанти на тимчасово окупованій Луганщині зґвалтували 12-річну дівчинку. А на окупованій Донеччині жертвою росіян стала місцева жінка.

Росіяни коять нелюдські злочини на окупованих територіях/ілюстративне фото з відкритих джерел

У розпорядження СБУ потрапили два перехоплення, на яких рашисти розповідають про свої злочини. Окупанти зізнаються, що російські військові зґвалтували на Луганщині місцеву дівчинку. 

«Короче, вот эти военнослужащие, изнасиловали 12-летнюю девчонку, 10 человек, их найти не могут. И поэтому не выпускают в город никого», - розповідає дівчині окупант, якого нещодавно мобілізували в рф і чий підрозділ базується в Кремінній на Луганщині.

Ще один «мобік» з-під Бахмута теж скаржиться на обмеження в пересуванні з цієї ж причини: «Ну короче, теперь ни в город, никуда не выедем…там дезертиры, короче, бабу изнасиловали. Либо, говорят, дезертиры мобилизованные, либо добровольцы».

Стан жертв, як бачимо, росіян не цікавить. Для них важливо лише «выйти в город».

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev