Останній день псевдореферендуму: «проголосували» навіть ті, хто виїхав з гетто

Настав п'ятий і останній день так званого волевиявлення на тимчасово окупованих територіях. Рашисти рапортують про надвисоку явку, замовчуючи, яким чином її було забезпечено. Адже «проголосували» навіть ті, хто виїхав з області.

Останній день псевдореферендуму: «проголосували» навіть ті, хто виїхав з гетто

Росіяни завершують показову виставу на окупованих ними територіях України. Так, за даними так званої «цвк лнр», за чотири дні явка у Луганську склала понад 87 відсотків, а в цілому по загарбленим населеним пунктам — 83%. При цьому загальну кількість людей, які під примусом долучились до дійства, окупаційні гауляйтери не називають. 

Справа в тому, що фізично проголосувати могли лише ті мешканці області, які не покинули територію області. Аби показати кремлю яскраву картинку сьогодення «Лаоської» республіки, ватажкам «лнр» доводиться малювати рейтинги в кращих традиціях московії. Так, з власних джерел у Луганську «Вчасно» стало відомо про формування рейтингів на новоокупованих територіях Луганщини. 

«Проголосували навіть ті, хто виїхав з області в евакуацію. Ваші особисті справи залишились? Міграційна служба, пенсійний, сервісні центри, соцзахист — деякі служби не встигли вивезти документацію. От ваші персональні дані і переписали в списки «проголосувавших», — розповідає джерело. — Перевірити якось це не вдасться, бо електронного реєстру ніхто не веде. Просто порахують папірці і відзвітують про інтеграцію республіки в рф».

Британська розвідка тим часом констатує, що під час виступу перед обома палатами російського парламенту вже у п’ятницю 30 вересня президент рф володимир путін може оголосити про анексію окупованих російською армією українських територій.

«Російське керівництво майже напевно сподівається, що будь-яке оголошення про анексію буде розглядатися як виправдання "спеціальної військової операції" та консолідує патріотичну підтримку конфлікту», — йдеться в огляді.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev