“Пісні на кістках”: у маріупольський драмтеатр з танцями та співами їдуть російські артисти

В окупований Маріуполь невдовзі повинні приїхати “представники російської естради”. До цієї події в місті вже почали готуватися – поставили металеві стійки з натягнутими на них зображеннями російських письменників.

В маріупольський драмтеатр з танцями та співами їдуть російські артисти/фото з відкритих джерел

За інформацією місцевих, розважальне танцювально-співоче шоу відбуватиметься у псевдооновленому драматичному театрі, на який раніше росіяни скинули авіабомбу. Тоді під завалами загинули близько 600 осіб. Їхні тіла лише частково витягли зі зруйнованого приміщення – останки мертвих людей, які ховалися в драмтеатрі, почали заливати бетоном. 

Раніше Головне управління розвідки розповідало, що на місці наймані робочі працюють лише в “хлорному опіумі”, тому що лише він перебиває трупний запах. Однак реконструкція, яку окупанти затіяли, аби “замилити” очі, все ж відбувається. На сцені театру вже проводили виступи, розповідають маріупольці під окупацією. Однак цього разу концерт матиме більші масштаби, оскільки приїдуть московські співаки.

Маріупольці, які й виїхали, і які лишилися, одноголосно обурюються: така поведінка – фактично танці на кістках, а драмтеатр давно перетворився на траурне, а не святкове місце. 

На сьогодні точно невідомо, яких артистів окупанти вітатимуть у Маріуполі. Місцеві зазначають, що між собою вояки спілкуються про “пітерських” хлопців. Офіційних анонсів, окрім підготовки сцени й драмтеатру, ще не оголошували.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev