«Побої мігрантів та ночі довгих ножів»: в окупованому Маріуполі створили організацію для зачистки населення

В окупованому Маріуполі діятиме режим «росія для росіян». Окупанти мобілізуватимуть маріупольців на фронт.

Маріуполь/ Ілюстративне фото

В окупованому Маріуполі офіційно стартує фашизм. У місті розпочинає роботу «Русская община Маріуполя» — російська націоналістична організація, яка впроваджує принцип «россия для росиян» та позиціонує себе, як захисниця «росіян» від всіх інших етносів і мігрантів. Старт подібного був питанням часу з огляду на відверте засилля мігрантів, пише радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

«Ще одна дуже пікантна деталь: керівником цієї „дружини“ та батьком-засновником виступає Денис Стечкін, який народився в Маріуполі. З початку війни у 2014 втік в Крим. Наразі він одружився втретє на племінниці Сергія Аксьонова. І ось саме цей персонаж започатковує „Руську общину“. Дядя його дружини не дарма приїздив тижнями в Маріуполь. І одразу після його приїзду була анонсована ця організація», — пише Андрющенко.

Наразі відомо, що «Руська община Маріуполя» розташована на проспекті Будівельників 98, там купа російських військових.

«Це місце потроху перетворюється в магніт для всіх російських нацистів. Як це вплине на Маріуполь — теж зрозуміло. Скоро ми побачимо масові побої мігрантів, ночі довгих ножів та мобілізацію маріупольських юних бовдурів. Спочатку в „общину“, а далі - фронт», — підсумував Андрющенко.


Фото: Андрющенко Time

Фото: Андрющенко Time

Фото: Андрющенко Time

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev