«Мужиків порізали, баб ґвалтували і теж убивали»: окупант розповів про військові злочини, скоєні під час відступу з Лимана

Російські підрозділи були змушені покинути місто Лиман при наступі Сил оборони України. Коли рашисти виходили з населеного пункту, чинили звірства над мирним населенням.

«Мужиків порізали, баб ґвалтували і теж убивали»: окупант розповів про військові злочини, скоєні під час відступу з Лимана/фото з відкритих джерел

При відступі з Лимана, що на Донеччині, росіяни вбивали чоловіків і ґвалтували жінок. Про це йдеться в перехопленій розмові окупантів, яку оприлюднило Головне управління розвідки Міноборони України.

- Ми зараз цей, Красний Лиман штурмом.
- Чи захоче він просто в цей пі*доріз лізти? Як би розумієш, також питання. Тому що ну кажуть, у місті теж не так вже й гладко і добре, як би.
- Так у місто треба ще зайти *пта. У місто ось спочатку лісом нах*й чапаєш до міста, штурмуєш ліс.
- Ні, які наші території, які...
- Так ми наші території та штурмуємо, ми ж звільняли їх, відступили. Ось тепер назад треба забирати.
- А, просто що референдум пройшов, типу, але їх взагалі.
- Так ось ми тепер їх штурмуємо, звільняємо. Там же скільки цих підор*сів нах. Он там, коли ми відступили з цього, з Лимана, он там усіх поперерізали, цих мужиків. Там усіх повбивали, старих нах*й, баб ґвалтували і теж убивали. Різали їх там бл * ть. Хлопці, яких постачали, покидали там, виходили, розповідали, як вони там верещали, кричали *пта.
- Який жах.

Тепер росіяни отримали наказ знову штурмувати місто.

На сьогодні в Донецькій області  виявили тіла п’ятьох людей, які загинули під час окупації. Загиблих було знайдено у Коровиному Яру, Святогірську та Лимані.

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev