Рідні полонених отримуватимуть у «Дії» сповіщення від Координаційного штабу

Щоб захистити родичів полонених від неправдивих повідомлень, у додатку «Дія» надходитиме сповіщення з кабінету з Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Рідні полонених отримуватимуть у «Дії» сповіщення від Координаційного штабу/ Ілюстративне фото

Сповіщення у «Дії» запровадили, аби шахраї та ворожі «ділки» не викрадали дані членів родин, які чекають на повернення своїх рідних. І тепер сповіщення з кабінету з Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими будуть у Дії. Про це інформує міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«Коли людина зникає, рідні залишають заяву в особистому кабінеті на сайті Координаційного штабу. У Дію надійдуть сповіщення з цього кабінету про те, що заяву підтвердили, до справи додали інформацію або людину звільнили з полону», — пише Федоров.

Якщо людина вважалась зниклою безвісти, а потім вдалося підтвердити, що вона в полоні, — також буде сповіщення в Дії.

«Робимо все, щоб процес для рідних був безпечним. І коли вони отримують пуш у Дію про те, що людину звільнили з полону, то її дійсно звільнили». — додає міністр.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev