Росіяни луплять по місту і не припиняють спроб оточення: ситуація в Авдіївці на Донеччині

Армія рф воює з житловими будинками, дитсадочками і школами в Авдіївці, руйнуючи їх і життя мирних людей.

Скріншоти з відео Віталія Барабаша

Через постійні обстріли російської армії місто, на жаль, перетворюється на привід. Очільник міської військової адміністрації Віталій Барабаш проїхався Авдіївкою та на відео показав розбиті магазини й будинки, згорілий ринок та інші руйнації.

«Тихіше не стає, — констатує голова МВА під численні звуки вибухів. — На жаль, ворог намагається щось зробити, оточити місто. Це видно з півночі, півдня — вони постійно ведуть штурмові дії. Більшість їм не вдається, хоча якийсь там невеликий успіх вони дійсно мають. Луплять по місту».

Минулої доби росіяни вбили 47-річного місцевого жителя: очільник Авдіївки вчергове закликає людей до евакуації.

«Є куди їхати навіть взагалі без грошей. Є можливість по області їхати, в більш безпечні громади», — роз'яснює він. Тимчасово переміщеним авдіївцям, наприклад, у Покровську та Мирнограді роздають гуманітарну допомогу. Завозитимуть і в саме місто, але з приходом зими логістика буде значно ускладнена — про це варто думати тим, хто досі не ухвалив рішення покинути Авдіївку. Особливо родинам із дітьми.

«Ми на місці, працюємо, захищаємо свою землю і воюємо з холодом і голодом, які напередодні сніжної зими все чіткіше загрожують мешканцям, які відмовляються виїжджати», — наголошує Віталій Барабаш. 

Більше — у відео:

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev