«З початку деклараційної кампанії про свої торішні доходи вже прозвітували понад 1700 громадян Донеччини. З них 17 задекларували доходи на суму, що перевищує 1 млн гривень. Загальна сума задекларованих за 2020-й рік доходів склала 123,9 млн гривень «, — йдеться в повідомленні прес-служби ГУ ДПС в регіоні.
За попередніми результатами нинішньої кампанії, в бюджет декларантами нараховано 8,8 млн гривень податку на доходи фізичних осіб та 1,5 млн гривень військового збору.
Активно про свої доходи за 2020 рік звітують ті, хто отримав спадок — 566 декларацій, дохід від продажу нерухомості — 54 декларації, дохід від надання нерухомості в оренду — 46 декларацій.
Крім того, вже 90 декларантів звернулися до податкової служби Донеччини за податковою знижкою. Реалізувати своє право на отримання податкової знижки вони можуть протягом всього поточного року.
Головне управління ДПС в Донецькій області нагадує, що останній день подання декларації за минулий рік для громадян і осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, — 30 квітня.