Спортсмени Донеччини вибороли ще два «срібла» Паралімпіади-2020

Велосипедист Єгор Дементьєв здобув свою третю медаль на Паралімпіаді в Токіо, а легкоатлет Микола Жабняк став срібним призером змагань.

Єгор Дементьєв/Ілюстративне фото з відкритих джерел

На Паралімпіаді у Токіо велосипедист Єгор Дементьєв на велошосе у класі С4−5 завоював срібну медаль. Українець фінішував другим з результатом 2:15.11 м. Для Дементьєва це третя здобута медаль у Токіо.

На велошосе на дистанції 32000 метрів Єгор Дементьєв у класі С5 був другим. Також на велотреку на дистанції 4000 метрів Дементьєв став бронзовим призером змагань.

ЧИТАЙТЕ: Велогонщик з Донеччини Єгор Дементьєв здобув «срібло» Паралімпійських ігор-2020 у Токіо

Легкоатлет Микола Жабняк у метанні диска у класі F37 завоював срібну медаль.

Українець показав результат 52:43 м.

Фото Getty Images Фото Getty Images

Наразі в активі паралімпійської збірної України вже 87 нагород — 21 золота, 41 срібна та 25 бронзових. Україна посідає 5-е місце у загальнокомандному заліку і 4-те — за кількістю медалей.