Телефонами проєкту "Хочу жити" скористалися вже понад три тисячі російських військових

На гарячі лінії проєкту "Хочу жити" вже подзвонили понад 3 тисячі російських військовослужбовців.

Фото з телеграм-каналу "Ищи своих"

Проєкт "Хочу жити"  запустили, щоб росіяни, які не хочуть брати участь у війні рф з Україною, могли подати заявки на здачу в полон.

Речник проєкту "Хочу жити" Віталій Матвієнко поінформував, що з моменту старту вже зафіксовано понад 3 тисячі звернень від російських військових. Про це інформує Міністерство оборони України.

Кількість тих, хто добровільно уже здався у полон, в цілях безпеки не називають.

За словами Матвієнка, цей проєкт себе повністю виправдав, адже результат є. З його слів, російські військові активно здаються у полон.

Інформація про проєкт швидко поширюється територією росії та дає позитивні результати. Зазначимо, у росії активно намагається заблокувати доступ до цього проєкту.

 "Хочу жить" – державний проєкт, покликаний допомогти військовослужбовцям з рф безпечно здатися в полон ЗСУ.

"Він створений спеціально для військовослужбовців росії, які не бажають виконувати злочинні накази путіна, а також брати участь у цій війні", – підкреслив спікер проєкту.

Аби отримати інформацію про те, як здатися в полон, російським військовослужбовцям або їхнім рідним та близьким слід звернутися на цілодобову телефонну лінію за номерами: +38 066 580 34 98; +38 093 119 29 84.

Інформація про здачу в полон російською також є на Телеграм-каналі "Хочу жить".

Віталій Матвієнко висловив переконання, що "чим менше військових рф перебувають на полі бою, тим краще для України".

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev