Мешканці Краматорська повідомлено про підозру у несанкціонованому поширенні інформації про переміщення та розташування Збройних Сил України, за можливості їх ідентифікації на місцевості, вчиненому в умовах воєнного стану, з метою надання такої інформації іншим незаконним збройним формуванням. Про це повідомляє Генеральна прокуратура України.
За даними слідства, у червні 2022 року громадянка України в ході телефонних розмов із представником незаконних збройних формувань так званої «днр» передала бойовику інформацію щодо дислокації оперативного складу військовослужбовців Збройних Сил України на території Краматорська.
Наразі їй обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років.
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!