Цивільний, прокурор та поліцейський: списки зрадників України на новоокупованих територіях Луганщини поповнюються щодня

Ряди зрадників своєї держави активно поповнюють як колишні силовики, так і цивільні люди. Останні активно заступають на службу як до «силових структур» окупантів, так і на «державну» службу в т.зв. «лнр».

Цивільний, прокурор та поліцейський: списки зрадників України на новоокупованих територіях Луганщини поповнюються щодня / на фото: Ярослав Князєв та Володимир Кононов

Руслан Журавльов, мешканець Марківщини на Луганщині, до повномасштабного вторгнення не мав постійного місця роботи. За інформацією від місцевих мешканців, чекав на прихід «руського міру» ще у 2014 році, та активно лобіював власні інтереси у «високопосадовців» Марківської окупаційної адміністрації від моменту захоплення району рашистами. За лояльність до загарбників отримав посаду голови Бондарівської сільської ради.

Серед колаборантів «засвітився» і колишній заступник Новоайдарської міської прокуратури Володимир Кононов. Зараз активно співпрацює із окупаційної владою та пропагандистами з метою дискредитації України. Доповідає «журналістам» проросійських змі про будівництво баз НАТО поблизу Сєвєродонецька.

За процесуального керівництва прокуратури Луганської області були зібрані в повному обсязі докази, які підтверджують провину Кононова у державній зраді. Йому заочно оголошено про підозру. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. За вчинене перебіжчику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацію майна.

Реєстр державних зрадників поповнив Ярослав Князєв. Колишній дільничний у Старобільському РВ УМВС свого часу змінив місце служби на Сєвєродонецький військовий комісаріат. Не дослуживши контрактний термін, повернувся до цивільної діяльності та працював продавцем в одному із Сєвєродонецьких магазинів. Згодом Князєв заступив на службу до батальйону поліції «Луганськ-1», де прослужив до моменту повномасштабного вторгнення росіян на територію незалежної України. Натепер колаборант вирішив стати «корисним» окупаційній владі.

«Він переходить на бік русні. І не просто переходить, а здає усіх, з ким працював в поліції, у військкоматі, в/ч, батальйоні «Луганськ-1», усіх тих, хто якось підтримував чи підтримує Україну (П.І.Б., родичів, домашню адресу тощо). Щоб бути і надалі корисним, зараз ця гн*да дзвонить усім знайомим, з ким якось десь працював і служив, і питає про їх діяльність та місцезнаходження. Особливо цікавиться тими, хто зараз захищає нашу країну на фронті», — повідомляють сумлінні українці.

Відомо, що Князєв досі отримує українські соціальні виплати за статус учасника бойових дій.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!  

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev