Український софт замість російського — компанія з Краматорська розробила програму для бухгалтерського обліку

ІТ-компанія з Краматорська АРЕАЛ пропонує українському бізнесу власну розробку «Ареал-облік», яка може замінити російський софт 1С.

Фото: Проєкт USAID "Економічна підтримка України"

Компанія уже розпочала співпрацю із мережею роздрібно-гуртової торгівлі у Львові, повідомляє Проєкт USAID «Економічна підтримка України».

«Ми пропонуємо бізнесу відмовитися від російської розробки 1С. Наша компанія створила альтернативу — власний ІТ-продукт. Нам потрібно переконати бізнес, лише патріотизму тут недостатньо, потрібен якісний продукт. Ми вже уклали угоду із власником мережі магазинів, які продають одяг та мають його виробництво. Для нас такий кейс — новий, але ми впоралися. Відтак можемо надалі залучати ритейл до співпраці — знаємо, як прописати та налаштувати облік товарів та залишки на складах, продажі», — розповідає директор «Ареала» Павло Зайцев.

Шукати нових клієнтів допомагають онлайн-зустрічі, які проводять фахівці «Ареала» у соціальних мережах із потенційно зацікавленими підприємцями. Зараз компанія веде перемовини з бізнесом із Дніпра та вищим навчальним закладом із Полтави, яких залучили до співпраці через такі зустрічі.

Компанія переїхала з Краматорська до Львова торік, нещодавно взяла на роботу трьох переселенців з Краматорська та Покровська Донецької області. Зараз у їх штаті — десять працівників.

«За минулий рік ми не втратили жодного нашого клієнта — з державного, комунального, приватного сектору. Це близько ста компаній, які ми підтримуємо обслуговуванням їхнього програмного забезпечення. Це дуже важливо для нас, адже допомагає стати на ноги у Львові, де висока конкуренція серед місцевих ІТ-фахівців. Віримо, що цьогоріч нас очікує період росту», — каже пан Зайцев.

Нагадаємо, компанія «Ареал» входить до Східноукраїнського ІТ-кластера, який створений за сприяння Проєкту USAID.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev