В Україні працює 11 Центрів допомоги врятованим: де отримати комплексну підтримку постраждалим від війни

В Україні працюють уже 11 Центрів допомоги врятованим, які безкоштовно надають комплексну підтримку з різних питань: від розміщення та гуманітарної допомоги до психологічної або правової допомоги.

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Центри допомоги врятованим створені для реагування на виклики війни. Тут і внутрішньо переміщені особи, і місцеві мешканці можуть отримати соціально-психологічну допомогу, юридичні консультації та інформаційну підтримку з різних питань. Фахівці та фахівчині Центру також надають комплексну спеціалізовану допомогу у випадках насильства, пов’язаного з війною та забезпечують доступ постраждалих до необхідної допомоги.

Також створена Платформа допомоги врятованим. Це онлайн-майданчик, на якому зібрані контакти ключових сервісів підтримки постраждалих від різних видів насильства в умовах війни. Тут ви знайдете як урядові сервіси, так і ініціативи, створені у партнерстві з громадськими та міжнародними організаціями.

Звернутися на гарячі лінії по допомогу до державних і неурядових сервісів підтримки постраждалих внаслідок воєнних злочинів можна конфіденційно та безпечно за посиланням.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev