Ватажка терористичної групи «Сват» з т.зв. «ДНР» засудили на 15 років

Суд визнав винним в участі у терористичній організації «днр» і засудив до 15 років ув’язнення ватажка терористичної групи «Сват».

Засуджено ексдепутата Одеської облради від партії «Родина», бойовика «днр» Вадима Савенка

Уродженця Луганщини засуджено за участь у терористичній організації. Його визнано винним та призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна», - йдеться у повідомленні Одеської облпрокуратури.

Прокурором у суді доведено, що у травні 2014-го обвинувачений вступив до терористичної організації «днр». Від червня до листопада того року він безпосередньо керував терористичною групою «Сват», яка протистояла силам АТО, і застосовував проти українських військовослужбовців стрілецьку та іншу зброю на території смт Ленінське, Саханка та Дзержинське на Донеччині.

Крім того, з 2014-го до 2016 року терорист самостійно або із залученням інших осіб розміщував у соцмережах пропагандистські антиукраїнські тексти, фото- та відеоматеріали із власним зображенням, у військовій формі на тлі «прапора» так званої «новоросії», з метою популяризації діяльності «днр» і «лнр» та висвітлення їхньої незаконної діяльності у позитивному ракурсі.

Відбування покарання засудженому обчислюватимуть з дати його затримання, уточнили в прокуратурі.

За даними ЗМІ, йдеться про ексдепутата Одеської облради від партії «Родина», бойовика «днр» Вадима Савенка.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev