ВІДЕО. «Для мене Україна — частина СРСР», - колишній комуніст з Дружківки допомагав росіянам бомбити Донеччину

Ворожий агент передавав громадянам рф координати розташування підрозділів ЗСУ, а також результати російських бомбових ударів по Дружківці та Краматорську.

Скрін відео/поліція Донеччини

На підтвердження чоловік надсилав фото та відео з місць прильотів, повідомляє поліція Донеччини.

35-річний чоловік за допомогою месенджера надсилав своїй знайомій, мешканці рф, детальні відомості щодо результатів ракетних обстрілів у містах Дружківка й Краматорськ.

Зловмисник звітував щодо об’єктів, куди влучили снаряди, кількості постраждалих, а також передавав геолокації місць перебування військовослужбовців ЗСУ та пересування української техніки.

Інформацію коригувальник зокрема збирав у телеграм-чатах і з чужих слів, не перевіряючи, чи дійсно за вказаною адресою дислокувалися військові, чим ставив під загрозу й життя цивільного населення.

Зі слів інформатора, він надав представникам росіянам інформацію про всі ракетні удари в Дружківці та Краматорську, здійснені з початку повномасштабного вторгнення.

Жодна смерть мирних жителів не спонукала його припинити протиправну діяльність. Дружківчанин є активним учасником проросійських телеграм-каналів, виправдовує російську військову агресію та окупацію України, з 2005 по 2010 рік був у складі нині забороненої комуністичної партії України.

«Я ставлюся до усіх країн колишнього радянського союзу дуже позитивно, і не вважаю їх якимись поганими чи не такими — відповідає коригувальник на питання про його ставлення до росії. — До нашого уряду я ставлюся дуже погано. До країни росія я не маю нічого проти. Мені країна подобається, я там часто бував. Для мене Україна — частина великої країни СРСР. Я коли історію вчив, мені багато чим подобався СРСР. Я вважаю, що якщо у 89-му, чи 91-му це все не відбулося, якби Україна не від'єдналася, у нас би було більше можливостей».

Ворожого агента затримано. Чоловіку оголошено підозру у вчиненні злочину та обрано запобіжний захід – тримання під вартою на 60 діб.

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev