ДроваЄ: відтепер у державному онлайн-магазині можна замовити дрова. Як це працює

Лісгоспи вже приймають замовлення, а деревину у декілька кліків може придбати собі чи своїм рідним кожен.

В уряді роблять усе можливе, аби українці провели зиму в теплі. Для цього лісгоспи здійснюють заготівлю паливних дров для населення. Аби спростити та зробити зручною для українців купівлю дров, створили державний інтернет-магазин “ДроваЄ”. Про це повідомляють на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Додаткова заготівля дров паливних у 2022 році здійснюється коштом невикористаного ліміту заготівлі деревини за минулі роки, тому українці можуть бути спокійними – під «сокиру» ліси ніхто не пускає.

Для того, щоб здійснити покупку, треба:

  • зайти на ресурс «ДроваЄ» та авторизуватися через електронний цифровий підпис або банк, яким користуєтеся;
  • вказати адресу доставки дров. Система автоматично підтягне найближчі до вас лісгоспи та продукцію, яку можна замовити. Кожен постачальник буде пропонувати той асортимент, який є в наявності;
  • визначитися із видом та обсягом деревини, обрати функцію з доставкою чи без;
  • оплатити замовлення або чекати на дзвінок оператора для вирішення питань з логістикою.

На одну фізичну особу встановили ліміт на покупку в 15 кубометрів дров на опалювальний сезон. Тому для уникнення зловживань і оптових закупівель в магазині діє система авторизації користувачів.

Зокрема, міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець додав, що для забезпечення паливними дровами найбільш вразливих  категорій громадян на прифронтових територіях уряд розподілив серед обласних військових адміністрацій 563 мільйони гривень. Вони підуть на  закупівлю та доставку дров для населення Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей.


 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev