За минулу добу в Покровській громаді отримали поранення двоє місцевих жителів.
Ілюстративне фото з архіву "Вчасно"
10 лютого о 05.00 внаслідок ворожого обстрілу північної частини Покровська пошкоджено приватне домогосподарство.
Близько 06.00 стався обстріл з боку рф с. Леонтовичі (Перше Травня), в результаті якого отримав осколкове поранення стегна цивільний чоловік 1951 року народження. Пошкоджено житловий будинок.
Близько 14:00 російські війська завдали удару по східній частині Покровська: було атаковано цивільний автомобіль. В результаті ворожої атаки отримав поранення водій 1977 року народження. З множинними рваними ранами лоба, лівої кисті, правої гомілки, садно обличчя і тулуба постраждалого доставлено до добропільської лікарні. Пошкоджено автомобіль.
Нагадаємо, у зв’язку з погіршенням безпекової ситуації, евакуаційні потяги вирушають зі станції Павлоград І. Для реєстрації необхідно звернутись до контактного центру Покровської міської військової адміністрації за номером: 0−800−300−101.
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!